Tekstil Mağaza Teşhir Sistemleri

Bazı mağazalar vardı. Siz kendinizi özel hissettirir. Rafları, dolapları, aydınlatması öyle özgündür ki mağazada satılan ürünlerin de çok özel olduğuna inanırsınız.
Böyle bir mağaza tasarlatan mağaza sahibiyle aynı zevklere sahip olduğunuzu düşünür, alışverişinizi içiniz rahat yaparsınız. Ferforje demir tekstil mağaza sistemleri tam da bunun için var. Demirin verdiği güven duygusu, ahşap, cam gibi farklı materyallerle birleşip ekstra şıklık ve estetik kazanıyor ve mağaza dekorasyonuna aradığınız özgün ruhu katıyor.

Tekstil ya da farklı bir sektör olsun, mağaza teşhir sistemlerinden beklenen birinci hedef, çekici ve davetkar olmasıdır. Ayrıca cezbedici ürün sunumlarına olanak tanımalı, müşterinin gözlerine, kalbine ve mantığına hitap etmelidir.  Mağaza sahibi açısından ise fonksiyonel olmalı, stok sayımında ya da yeniden düzenlemelerde çalışanlara kolaylık sağlamalıdır.

Altınbilek Ferforje Sanat olarak, raftan dolaba, sepetten sunum tezgahına, askıdan özel stantlara kadar onlarca üründen oluşan mağaza teşhir sistemlerimizle, mağazanıza değer katıyoruz.. Özel üretim yaptığımız için mağaza alanını en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor, yükseklik, genişlik, derinliği mağazanıza özel estetik ve fonksiyonel tasarımlar sunuyoruz.

İster bir butik, ister bir mağazalar zinciri olun. Doğal, rustik, endüstriyel şık ve ultra modern görünüme sahip ferforje tasarım ve uygulamalarımızla tekstil mağazanızın havasını değiştiriyoruz.
10.560.000
Demire ilk çekici vurduğumuz yıl olan 1977’den bugüne 10.560.000 kilogram ferforje demir kullandık. Dile kolay 10 bin tondan daha ağır demire şekil verdik, hayat kattık.
Demire hayat veren usta eller
Altınbilek Ferforje/Sanat olarak bizim hayal gücümüz sınırsız… Biz, yaşadığınız her yere ferforjenin şıklık ve fonksiyonelliğini katmak için varız. Kağıthane’deki atölyemizde aşkla tasarlıyor, demire ruhunu üflüyoruz. Haydi ferforje dünyasında, sanat, tasarım ve estetik dolu bir yolculuğa birlikte çıkalım. Asla eskimeyecek ferforje ürünlerle mekanlarınıza ömür boyu değer katalım.

Altınbilek Ferforje
Babadan oğula aktarılmış olan miras niteliğindeki kıymetli öğretiler sayesinde, 1977 yılından bugüne 20 zanaatkarı aşkın atölye ekibimizle demire ruhunu üflüyor, soğuk ve sıcak işleme yöntemiyle ferforjeyi birbirinden şık ve fonksiyonel birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Sanat, zanaat ve teknolojiyi bir araya getiren, el emeği özel tasarımlı ürünlerimizi yaşamlarınıza estetik kalıcı eserler katmak için sunuyor, ürettiğimiz her ferforje üründe daima yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz
Hizmet Bilgi Talep Formu