Hayvan Barınağı Yapımı

Her bahçe özeldir. Ancak bazıları daha da özeldir. İçinde sadece bitkiler, bahçe mobilyaları, dekorasyon öğeleri yer almaz, canlı dostlarımız da güven içinde yaşar. Tavus kuşu, ceylan, keklik, deve kuşu ya da bahçenizi paylaşmak istediğiniz hangi canlı varsa… Ona en uygun ferforje barınağı hazırlıyoruz.
Bahçede Tavus kuşu, ceylan, keklik, deve kuşu gibi canlılara yaşam alanı sunmak, çok özel bir zevke sahip olduğunuzu gösterir. Bu yüzden hayvan barınaklarınız da çok özenle hazırlanmalı, çit, kafes, kapı sistemleri bahçenizin ruhuna, beslemek istediğiniz canlının doğasına, sizin zevklerinize uygun olarak tasarlanmalıdır. Ferforje demir çözümlerimiz, tün bu gereksinimleri karşılayacak zengin seneklere sahiptir. Doğal olduğu için sağlıklıdır. Plastik parçalar içermez, tehlike oluşturmaz. Ferforje demir, yine doğal bir malzeme olan ahşap ile çok sayıda farklı kombinasyon oluşturabilir, bütünlük içinde göze hoş gelen doğal çözümler sunar.

Doğal ortamı bahçeler ve gökyüzü olan hayvanlar için forforje en ideal seçenekler arasındadır. Altınbilek Ferforje / Sanat olarak tasarım ekibimiz hem en uygun tasarımı hazırlar. Hem de bütçenize uygun, en ekonomik maliyetlerle…

Demire hayat veren usta eller
Altınbilek Ferforje/Sanat olarak bizim hayal gücümüz sınırsız… Biz, yaşadığınız her yere ferforjenin şıklık ve fonksiyonelliğini katmak için varız.

Kağıthane’deki atölyemizde aşkla tasarlıyor, demire ruhunu üflüyoruz. Haydi ferforje dünyasında, sanat, tasarım ve estetik dolu bir yolculuğa birlikte çıkalım. Asla eskimeyecek ferforje ürünlerle mekanlarınıza ömür boyu değer katalım.
353
Bahçeler, ferforjenin en önemli kullanım alanlarından biri. Kurulduğumuzu günden bu yana çevre ülkeler de dahil olmak üzere ferforje çözümlerimizle 353 bahçeye hayat kattık. Çit ve korkuluklar, kapılar, bahçe aksesuarları, çardak ve pergolalar, hayvan barınakları, bahçe mobilyaları ürettik. Ürettiğimiz her ürün yıllardır güvenle ve keyifle kullanılıyor.
Hizmet Bilgi Talep Formu