Profil, Saç, Boru Büküm

İleri teknolojili profil, sac ve boru büküm parkurumuz, deneyimli ekibimizle Altınbilek olarak, demire tam hayalinizdeki formu veriyoruz. Seri ya da özel üretim seçeneklerimizle, iç ve dış mekanlarda, mobilyalarda, sepet, yük arabaları gibi aklınızdaki her alanda kullanabileceğiniz, sağlam, yıllara meydan okuyan, estetik materyaller sunuyoruz.
Demir, güçlü ve uzun ömürlü bir malzemedir. Kolay bakımlarla yüz yıllarca kullanım ömrü olan demir, sağlamlığı nedeniyle bükülmeye, kırılmaya dayanıklıdır. Ancak usta ellerde kolayca bükülür, şekil alır.

CNC sac büküm, CNC plazma kesim, giyotin, CNC silindir parkurumuzda profil, lama ve boru gibi tüm malzemeleri ustalıkla büküyor, dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz formlara dönüştürüyoruz. Seri üretim seçeneğiyle, istediğiniz adet ve boyutta üretim yapabiliyoruz.

Profil, sac veya bükümlü boru olsun fark etmez, demirin her formu çevre dostu bir malzemedir. Uzun ömürlü olması nedeniyle bir kere yapılır, yüzyıllarca kullanılabilir. İkinci el olarak da kolayca değerlendirilebilir. Üstelik doğaldır, geri dönüştürülebilir.
540.000
Bugüne kadar tüm üretimlerimizde kullandığımız profil ve bükümlü boruların uzunluğu 540.000 metreyi buluyor. Bu ölçü aynı zamanda 40 yılı aşkın tecrübemizin de büyüklüğünü gösteriyor.
Demire hayat veren usta eller
Altınbilek Ferforje/Sanat olarak bizim hayal gücümüz sınırsız… Biz, yaşadığınız her yere ferforjenin şıklık ve fonksiyonelliğini katmak için varız.

Kağıthane’deki atölyemizde aşkla tasarlıyor, demire ruhunu üflüyoruz. Haydi ferforje dünyasında, sanat, tasarım ve estetik dolu bir yolculuğa birlikte çıkalım. Asla eskimeyecek ferforje ürünlerle mekanlarınıza ömür boyu değer katalım.

Altınbilek Ferforje
Babadan oğula aktarılmış olan miras niteliğindeki kıymetli öğretiler sayesinde, 1977 yılından bugüne 20 zanaatkarı aşkın atölye ekibimizle demire ruhunu üflüyor, soğuk ve sıcak işleme yöntemiyle ferforjeyi birbirinden şık ve fonksiyonel birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Sanat, zanaat ve teknolojiyi bir araya getiren, el emeği özel tasarımlı ürünlerimizi yaşamlarınıza estetik kalıcı eserler katmak için sunuyor, ürettiğimiz her ferforje üründe daima yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Hizmet Bilgi Talep Formu