Ferforje Demir Özel İmalat

Her bir parçası sizi, kişiliğinizi ve zevklerinizi yansıtan rafine tasarımlar… Mekanınıza göre üretilmiş kusursuz uygulamalar. Farklı, çekici ve modası hiç geçmeyen bir şıklık.
Hepsi Altınbilek Ferforje Sanat ile mümkün.
Sanat ekibimizin en önemli özelliklerinden biri; hayalinizdeki tasarımı anlamak ve onun kusursuz bir şekilde hayata geçirilmesini sağlamak. Ferforje Demir Özel İmalat hizmetimiz bunun için var. Sizin tercihlerinizi göz önüne alan, istediğiniz motifleri bulup çıkartan, seçeceğiniz renkleri hatasız uygulatan bu hizmetimiz, her şeyin tam istediğiniz gibi olmasını garantiliyor.

Dekoratif paneller, daireler, ovaller, sepetler, rozetler, dörtlü folyolar, şekilli ve delikli çubuklar, mızraklar, plakalar, ayaklar, çubuklar, çiçekler, yapraklar, bukleler, spiraller, kapı üst çubukları ve aklınıza gelebilecek her türlü dekoratif öğeyi bu hizmetimizle yine isteğinize göre modern dokunuşlar veya rustik şekiller ekleyerek yeniden yaratabiliyoruz.

En iyi malzemelerle kusursuz işçilik ve montaj hizmetimizle sizin mutlak memnuniyetinizi hedefliyoruz. Balkonunuzda, bahçenizde, dairenizde, villa ya da yazlığınızda, işletmenizde, iç ya da dış mekanda, hayalinizdeki tasarım için bizi arayabilirsiniz.

Demire hayat veren usta eller
Altınbilek Ferforje/Sanat olarak bizim hayal gücümüz sınırsız… Biz, yaşadığınız her yere ferforjenin şıklık ve fonksiyonelliğini katmak için varız. Kağıthane’deki atölyemizde aşkla tasarlıyor, demire ruhunu üflüyoruz. Haydi ferforje dünyasında, sanat, tasarım ve estetik dolu bir yolculuğa birlikte çıkalım. Asla eskimeyecek ferforje ürünlerle mekanlarınıza ömür boyu değer katalım.

4.350+ Mutlu Müşteri
Altınbilek olarak üretime başladığımız günde bu yana, yani kırk yılı aşkın süre içinde aldığımız sipariş ve mutlu ettiğimiz müşteri sayısı 4.350+
Ne mutlu bize, her müşterimiz bize sürekli referans oluyor , yeni müşteriler getiriyor, yeni dostlarla tanıştırıyor.
Altınbilek Ferforje
Babadan oğula aktarılmış olan miras niteliğindeki kıymetli öğretiler sayesinde, 1977 yılından bugüne 20 zanaatkarı aşkın atölye ekibimizle demire ruhunu üflüyor, soğuk ve sıcak işleme yöntemiyle ferforjeyi birbirinden şık ve fonksiyonel birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Sanat, zanaat ve teknolojiyi bir araya getiren, el emeği özel tasarımlı ürünlerimizi yaşamlarınıza estetik kalıcı eserler katmak için sunuyor, ürettiğimiz her ferforje üründe daima yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Hizmet Bilgi Talep Formu