Lazer Kesim Özel İmalat

Sıradanlığın dışına çıkan bir tarz… Hayalinizdeki her deseni, her görseli ferforje demirden bir tual üzerine yansıtabilir, estetik ev dekorasyondaki sınırları zorlayabilirsiniz.
Kapılar, balkon - bahçe - merdiven korkulukları, iç ya da dış cephe dekoratif desenler, paneller seperatörler… Yeni bir trend olarak ışıldayan ferforje lazer kesim tekniğini, sunduğumuz bu ürünlerde ustalıkla kullanıyor, metale dilediğiniz deseni kusursuz bir şekilde verebiliyoruz.

Olasılıklar sonsuz. Birden fazla parçayı birbirine kaynaklayarak daha benzersiz tasarımlar da oluşturabiliyor, klasikten modern, gelenekselden sıra dışına uzanan desenler ve farklı uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Ferforje lazer kesim ile ürettiğimiz dekoratif öğeler, kapılar ve korkuluklar, tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Güzellikleri bozulmaz, demirin modası hiç geçmediği için her zaman değerini korur.

Lazer kesimi teknolojisini, geleneksel ferforje demir teknikleriyle birleştiren demir ustalarıyız biz. Aklınızda bir tasarım olsun ya da olmasın, lazer kesim içeren çözümlerimizi size sunmaya hazırız.

55.845
Demirin simgesi Fe, atom numarası 26, atom ağırlığı ise 55.845’dir. Yerkabuğunda en çok bulunan metal demirdir ve tüm metaller içinde en çok kullanılanıdır. 6000 yıldan beri demir kullanılmaya devam etmekte ve önemini asla yitirmemektedir.
Demire hayat veren usta eller
Altınbilek Ferforje/Sanat olarak bizim hayal gücümüz sınırsız… Biz, yaşadığınız her yere ferforjenin şıklık ve fonksiyonelliğini katmak için varız.

Kağıthane’deki atölyemizde aşkla tasarlıyor, demire ruhunu üflüyoruz. Haydi ferforje dünyasında, sanat, tasarım ve estetik dolu bir yolculuğa birlikte çıkalım. Asla eskimeyecek ferforje ürünlerle mekanlarınıza ömür boyu değer katalım.

Altınbilek Ferforje
Babadan oğula aktarılmış olan miras niteliğindeki kıymetli öğretiler sayesinde, 1977 yılından bugüne 20 zanaatkarı aşkın atölye ekibimizle demire ruhunu üflüyor, soğuk ve sıcak işleme yöntemiyle ferforjeyi birbirinden şık ve fonksiyonel birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Sanat, zanaat ve teknolojiyi bir araya getiren, el emeği özel tasarımlı ürünlerimizi yaşamlarınıza estetik kalıcı eserler katmak için sunuyor, ürettiğimiz her ferforje üründe daima yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Hizmet Bilgi Talep Formu